W ubiegłą niedzielę nasi funkcjonariusze Krzysztof Urbański i Elżbieta Rybicka brali udział wraz z uczniami klasy mundurowej Liceum im. K, K. Baczyńskiego. Były tam prowadzone pokazy samoobrony przez Krzysztofa Urbańskiego, ale także wiele innych atrakcji przygotowanych przez organizatora.